#1 2011-04-23 21:29:58

Neko

http://www.fotofotki.pl/pliki_img/e4bxryh4uydbbc5z7bpq.jpg

741515
Zarejestrowany: 2011-04-23
Posty: 6
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Neko Shine
Rasa/Ranga: Shinigami
Broń: Kanashimi
Reiatsu: Smaczne.

Kanashimi

Imię: Kanashimi
Wygląd (Forma zapieczętowana):Średniej długości katana z okrągłą tsubą i biało-czarną rękojeścią oraz wakizashi z taką samą tsubą i tego samego koloru rękojeścią. Pochwa katany jest czarna a wakizashi biała.

Shi-Kai: Aktywuje się je jednym słowem-haisen.
Wygląd:Ostrze katany staje się szkarłatne i nieco węższe, wakizashi za to przemienia się całkowicie w...pistolet. Wygląda dokładnie tak:
http://fc01.deviantart.net/fs15/f/2007/ … Shinix.jpg
Umiejętności: Podziele je na należące do katany i do pistoletu. Zacznijmy od katany:
Kakushi ken-Wbijam ostrze w ziemię, a drugie-stworzone z energii-wysuwa się spod nóg przeciwnika.
Hansha-Podczas użycia ostrze mocno się świeci. Umiejętność polega na odbijaniu ataków takich jak kidou-przyjmuje atak na katanę i ten odlatuje do swojego właściciela.

Pistoletu:
Pierw coś o pociskach. Dzielą się one na dwa typy: zwykłe i specjalne. Zwykłymi mogę strzelać do woli, tak długo jak mam reiatsu a stworzenie taki pocisku może zająć nawet sekundę-zależy to już tylko od moich umiętności. Natomiast specjalne mają pewne ograniczenie. Pistolet ma tak jak rewolwer osiem miejsc na naboje. W miejscach tych mogę gromadzić reiatsu potrzebne do wystrzelenia specjalnego ataku. Ładowane jednego miejsca to jeden post, i na jeden post mogę naładować tylko jedno miejsce, dodatkowo podczas ładowania nie mogę użyć pistoletu. Po uaktywnieniu shi-kai cztery miejsca są już naładowane(czyli po uaktywnieniu tracę już trochę rei). No, umiejętności specjalne są takie:
Fusen-Strzela kleistą maźią która po trafieniu w coś błyskawicznie twardzieje i staje się ciężka przez co ogranicza ruchy przeciwnika.
Waido-Wystrzela czarny strumień energii przypominający Cero.
Reto Waido-Czarny strumień energi, mniejszy ale szybszy od Waido.

Z innych umiejętności broni palnej:
Shitsuryo-strzela kilkoma pociskami naraz.


Ban-kai: Aruji no kuro to shiro, Kanashimi
Wygląd: Mój strój shinigami zmienia się w taki płaszcz http://gothicanime.in-pics.com/img/gothic-anime-boy.jpg spodnie również trochę się zmieniają-przede wszystkim są czarniejsze, można powiedzieć że wykonane z innego materiału, po za tym podobne do zwykłej hakamy shinigami- a sandały zmieniają się w normalne czarne buty przypominające addidasy. Na moim prawym oku pojawia się...takie coś. Działa to jak noktowizor, widzę też teraz taką czerwoną kropkę która służy za celownik do pistoletu.  Pistolet zostaje taki sam jak w shikai, w katanie zmienia się to że ostrze jest całe czarne. We mnie samym nie zachodzą jak widać olbrzymie zmiany ponieważ moje bankai oddziałuje na...otoczenie. Zmienia wszelkie kolory otaczającego mnie świata na dwa proste: czarny i biały. To jak będą ułożone-np. czy wszystko będzie czarne w białe kropki, paskowane czy w ogóle jakoś pomieszane jest nie do przewidzenia. Kolory równoważą się tzn. 50% terenu jest białe a 50% czarne. Dzieje się to nawet z istotami żywymi. Kiedy moje bankai zostanie uaktywnione nie ma odwrotu i trzeba brać udział w tej zabawie która ma kilka zasad:
1.Ja mogę poruszać się tylko po czarnych polach, moi przeciwnicy tylko po białych.
2.Nie można być zbyt długo w powietrzu np. używać furai żeby uciec z zabawy.
3.Mnie można atakować tylko w białe miejsca na ciele, a ja mogę atakować moich przeciwników tylko w czarne miejsca.
4.Kolory mogą się zmieniać np. na początku wszystko jest czarne w białe kropki a potem nagle wszystko jest w kratkę albo kółka stają się czarne a reszta biała.
5.Bronie i ataki duchowe o kolorze pola na którym się stoi nie czynią szkód. Czyli jeżeli trafi mnie czarne ostrze bądź czarny atak duchowy to nic mi się nie stanie, tak samo z moim przeciwnikiem z tym że na niego nie działają białe ataki.
Próba przejścia na kolor przeciwnika-czyli ja nie mogę wejść na białe pole a moi przeciwnicy na czarne-kończy się źle, bo razi prądem i brutalnie wypycha na przydzielone pole. Mówiąc krótko chwilowo rozkojarza osobę próbującą-specjalnie lub nie-złamać zasady i czyni z niej idealny i łatwy cel dla przeciwnika. Jeżeli ktoś zaatakuje mnie w coś czarnego a ja kogoś w coś białego to zwyczajnie nic się nie stanie. Jeżeli ktoś będzie zbyt długo w powietrzu dostanie czymś przypominającym piorun, a bardzo dużej sile i niemal niemożliwości uniknięcia. Jeżeli dojdzie do zmiany kolorów gracze mają 10sekund na przemieszczenie się, podczas zmiany i tych 10sekund nie można atakować. Jeżeli chodzi o ostatnią zasadę-broń przeciwnika staje się biała po uaktywnieniu mojego bankai, chyba że naturalnie jest czarna. A wtedy ma peszka. Co do kidou i innych ataków duchowych-strzały Quincy stają się białe chyba że strzała Quincy ma naturalnie inny kolor niż jasno niebbieski. Jeżeli chodzi o całą resztę-Kidou, Cero, ataki ZP itd. to dzieje się to tak:
kolory ciemniejsze stają się czarne a jaśniejsze białe. Sprawa z bankai lub ressem mojego przeciwnika-jeżeli ban/ress mojego wroga jest za duży to:
Jeśli nie ma on 10energii więcej ode mnie jego ban/ress zostaje zdezaktywowany.
Jeżeli ma to pole kolorów się dostosowuje do jego wielkości. W przypadku ZP lub innych technik jak Senbonzakura mogą się one poruszać tylko nad swoimi polami.
Umiejętności:
W bankai mogę używać wszystkich umiejętności z shikai, ale dochodzą mi też nowe.

Chikan-Umiejętność polegająca na stworzeniu mojej repliki która walczy za mnie. Jednocześnie pojawia się małe czerwone pole do którego ja wchodzę. Jestem w nim nietykalny, ale sam też nie mogę atakować jedynie kontrolować mojego sobowtóra. Mogę też go nie kontrolować-robi to wtedy moje Zanpaktou. Jeżeli replika zostanie zabita to czuję ból w miejscu gdzie zadana została rana, po czym mam 30sekund nim zniknie szkarłatne pole.

Wiem że przypomina ZP tego kapitana-pijaka z różowym płaszczem ale to jednak coś innego. Wygląda silnie ale cóż, chciałem żeby było ciekawie. Po za tym te zasady obowiązują też mnie, więc nie jest takie silne bo sam mogę zginąć przez swoje bankai, działa ona nie tylko na moją korzyść. O wszystkich rzeczach jak kolor danej techniki, ułożenie pola kolorów decyduje GM prowadzący walkę lub ja/mój przeciwnik-zależy kogo uznamy za godniejszego, żeby nie było kłopotów z "działasz na swoją korzyść".

Koszty:
utrzymanie shi-kai : 40rei/post

Umiejętności miecza :

- Kakushi Ken - 800 rei/użycie
- Hansha - 1000/post

Umiejętności pistoletu :

- Za wystrzelenie jednego zwykłego naboju - 10 rei/strzał , jeśli chodzi o ładowanie to po prostu będę pisał , że uzupełniono jeden nabój w broni
- Fusen - 500 rei/strzał
- Waido - 700 rei/strzał (siła tego będzie jak zwykłe cero)
- Reto Waido - 1000 rei/strzał (jest silniejsze i jak wyżej w opisie)

Ban-Kai (utrzymanie : 120 rei/post )

- Chikan - 5000 rei
- Poprzednie ataki - jeśli chcę, żeby były silniejsze to doliczam 1000 rei do tamtych umiejek , oprócz zwykłych strzał pistoletu - tu mam wolny wybór , piszę w poście jakie jest moje stanowisko ; )

Jeden post to mniej więcej minuta , czyli jeśli chodzi o czekanie , tak jak z tym szkarłatnym polem to mam 1 post


http://img32.imageshack.us/img32/8284/iwillfuckingkillyoubyla.png
Kto myśli ten ma wrogów, a kto nie myśli jest niewolnikiem.
Miłość jest niepotrzebną męką której trzeba się jak najszybciej pozbyć.

Offline

 

#2 2011-04-23 22:09:21

 Kammitora Jizoku

http://www.fotofotki.pl/pliki_img/9pmai2hh6s8mcx9bchhc.jpg

1889389
Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 282
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Kammitora Jizoku
Rasa/Ranga: Shinigami/Taicho V dywizji
Broń: Kinbushi
Reiatsu: 351.000

Re: Kanashimi

Akcept ; >


http://images35.fotosik.pl/963/69f316fabb9142fb.jpg

Offline

 

Wymiana

www.legendsofshinobi.c0.pl

NinjaSShinobi

Oficjalny Button

Toplisty

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleach-evolution.pun.pl wodomierze wrocław domki letniskowe sobieszewo wolne apartamenty Sasino